Už  užsakytas prekes www.decoidejos.lt galite atsiskaityti:

  • Paysera.lt sistemoje.
  • Per tarptautinę atsiskaitymo sistemą „PayPal“.
  • Išankstiniu pavedimu per banką.

1. Atsiskaitymas Paysera.lt sistema

Jei pasirinkote mokėjimą per e-banką (www.paysera.lt), apmokėjimą atliksite paskutiniame pirkimo etape, po to, kai patvirtinsite užsakymą. Po užsakymo patvirtinimo automatiškai pateksite į Jūsų pasirinkto banko sistemą. Įveskite savo identifikavimo kodą, slaptažodžius ir patvirtinkite paruoštą mokėjimo pavedimą.

2. Atsiskaitymas PayPal mokėjimo sistema

Tai atsiskaitymas naudojantis populiariausia internetinių mokėjimų sistema pasaulyje PayPal. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, paskutiniame elektroninės parduotuvės www.decoidejos.lt pirkimo žingsnyje, Jums bus pateikta nuoroda į PayPal mokėjimo sistemą. Tuomet Jums beliks prisijungti ir apmokėti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimo formą. Atsiskaitant šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka iš karto po operacijos, jei neiškyla nenumatytų, nuo mūsų nepriklausančių veiksnių.

Svarbu: pasirinkus šį apmokėjimo būdą prekes siųsime tik „PayPal“ paskyros savininkui ir tik „PayPal“ paskyroje nurodytu adresu. 

3. Išankstinis pavedimas

Jei pasirinkote mokėjimą banko pavedimu, po užsakymo patvirtinimo perveskite pinigus įprastu banko pavedimu į mūsų sąskaitą. Ją apmokėti turite per 3 dienas. Neatlikus banko pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama. Pasirinkus šį mokėjimą būdą užsakymą imame vykdyti tik gavę Jūsų apmokėjimą.

 

BANKO REKVIZITAI:

Gavėjas:  Rasa Bieliauskaitė

A/s.: LT 337300010100813987

Bankas: „Swedbank“, AB

Banko kodas:  73000

Mokėjimo paskirtis: Užsakymo Nr ... (įrašykite savo).